';

Studniówka tips&tricks

studniówka

[dfd_testimonials testimonial_author_desc=”Cześć, mam dla was kilka wskazówek, ażeby ten studniówkowy wieczór był dla was jak najlepiej zapamiętany i żeby pamiątki z niego były jak najlepsze. Pierwsza, kluczowa zasada – jestem dla was i w dużej mierze od naszej współpracy zależy to jakie zdjęcia powstaną, dlatego zachęcam do współpracy, zrobię tyle zdjęć dla was ile tylko dam rady i ile będziecie chcieli :)” testimonial_author_image=”11428″ content_default_weight=”” main_heading_default_weight=”” sub_heading_default_weight=”” content_typograpy=”” main_heading_typograpy=”” sub_heading_typograpy=””]
8 STUDNIÓWKOWYCH PRZYKAZAŃ
Spotkajmy się wcześniej

Jeśli nie ma próby poloneza i jest wolna przestrzeń, to jest to doskonały czas, by zrobić zdjęcia w parach przed innymi klasami.

Porządek musi być;)

Trzymajmy się reguły, że przy zdjęciach w parach najpierw dbamy o to, by każdy miał zdjęcie, a później możemy mieszać dowolne układy.

Pilnujemy kotyliony

Jeśli mamy kotyliony czy wstążki tudzież inne przedmioty odznaczające od innej klasy, to pamiętajmy, że one działają tylko wtedy, kiedy są założone, dobrze więc pilnować czy się nie odpięły albo nie zostały na krześle razem z marynarką czy żakietem. Zawsze lepiej, kiedy dostaniecie więcej swoich zdjęć niż osobników z innej klasy.

Osoby zaangażowane

Jeśli osoby z waszej klasy są zaangażowane w otwarcie balu, tańczą poloneza, wykonują przedstawienie czy uczestniczą w szczególny sposób to dajcie znać, będę miał na nie oko.

Urwany film

Klisza mi na pewno nie pęknie, ale nie mam możliwości być w każdym miejscu i złapać wszystkie sytuacje, więc warto się trzymać zasady – im więcej pamiętam po imprezie tym lepiej;)

Inne klasy

Mimo, że mam szczególnie oko na was, to nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście mieli zdjęcia z waszymi przyjaciółmi z innych klas.

Niespodzianki

Jeśli chcecie, żeby uwiecznił coś poza programem np. tort dla koleżanki z okazji 18stki, ktoś śpiewa piosenkę z zespołem, czy inne atrakcje, to proszę powiadomić chwilkę wcześniej, żeby cała akcja nie stała się np wtedy, kiedy jestem w toalecie;)

Time out

Pracuję do okolic godziny 1 w nocy i do tej godziny jestem do waszej dyspozycji:)

Najważniejsze

01

Jestem dla was

Jestem otwarty na wszelkie pomysły i propozycje ujęć.

02

Pilnujemy przypinki

Przypinki działają wtedy, kiedy są założone

03

Kolejka

Przy zdjęciach w parach najpierw pilnujemy by każdy miał zdjęcie a później próbujemy dowolne kombinacje.

Do zobaczenia na studniówce!